PARP organizuje polskie stoisko na Web Summit – szansa nieodpłatnej promocji dla polskich firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz trzeci zorganizuje polskie stoisko podczas Web Summit – jednego z najważniejszych na świecie technologicznych wydarzeń, które w tym roku odbędzie się w dniach 4-7 listopada 2019 r. w Lizbonie.

Zapraszamy polskie firmy reprezentujące sektor IT do skorzystania z możliwości promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji Web Summit w Lizbonie. Jest to wydarzenie skupiające startupy, MŚP i inwestorów z branży high tech z całego świata  co roku Web Summit odwiedza około 70 tys. uczestników ze 170 krajów.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm IT (w tym startupów) wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku PARP umożliwia:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Tu znajdziecie Państwo podsumowanie zeszłorocznej edycji Web Summit i polskiej obecności na tym wydarzeniu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Promianowską: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl, tel. + 48 22 432 83 74.

Źródło: PARP