PAIH zaprasza do Dubai Internet City (DIC). Webinarium PAIH (25 listopada 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Jeśli jesteś zainteresowany ekspansją na rynki emirackie oraz chcesz rozpocząć działalność w jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast, weź udział w bezpłatnym webinarium PAIH i dowiedz się więcej.
Dubai Internet City jest domem dla takich globalnych gigantów jak Microsoft, Facebook czy Google. Obok nich w ramach DIC funkcjonują średnie i małe przedsiębiorstwa. Dubai Internet City obejmuje firmy zajmujące się tworzeniem oprogramowania jak i usług biznesowych. FinTech, CyberSecurity, IoT, e-commerce, sprzedaż i marketing oraz doradztwo – to podstawowe sektory działalności klastra.

Dubai Internet City jest wiodącym w regionie dedykowanym centrum technologiczne, oferującym idealne środowisko z odpowiednią infrastrukturą, przestrzenią handlową, usługami i wydarzeniami dla innowatorów. DIC wspiera również początkujących przedsiębiorców w urzeczywistnianiu ich pomysłów.

Zapraszamy na webinarium, podczas którego dowiesz się:

  • jak infrastruktura DIC umożliwia i zapewnia sprawną działalność elementów dla firm z sektora ICT,
  • jakie programy/software mogą być wykorzystywane przez społeczności DIC do rozwoju własnego biznesu,
  • jakie kroki należy podjąć, aby znaleźć się w gronie spółek technologicznych, które rozwijają swoją działalność w Dubaju.

Szkolenie poprowadzą:

  • Jacek Grad, Starszy Konsultant Region – Afryka i Bliski Wschód, Centrum Eksportu, PAIH,
  • Adil Abdelwahab, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Dubaju,
  • Abeer Khalid, Marketing Manager, Dubai Internet City.
Webinarium odbędzie się 25 listopada o godz. 10:00 i będzie prowadzone w języku polskim oraz angielskim.Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji pod linkiem.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się już dziś!

Źródło: PAIH