PAIH Forum Biznesu (PGE Narodowy, 9 października 2019 r.) – wyjątkowe spotkanie sektora MŚP i jego partnerów – ekspertów PAIH, przedstawicieli regionów i instytucji rozwoju.

wpis w: Aktualności - pol | 0

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w PAIH Forum Biznesu.

Start: 9 października 2019, godz. 9:00, PGE Narodowy w Warszawie (wejście bramą nr 1 od Al. Zielenieckiej).

Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług oraz planujących i realizujących inwestycje zagraniczne. Koncepcja programowa zakłada szeroką formułę aktywności merytorycznych zapewniającą pełny proces obsługi przedsiębiorcy w obszarach eksportu i inwestycji. Wartością dodaną będzie możliwość bezpośredniego kontaktu uczestników Forum z przedstawicielami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, umożliwiając tym samym wzmocnienie relacji na poszczególnych rynkach o szerokim zasięgu geograficznym.

Niespełna 20% polskich firm działa w skali europejskiej, a 14% – światowej. Z kolei aż połowa robiących biznes na Starym Kontynencie myśli o awansie do grona globalnych graczy. EKSPORT i INWESTYCJE za granicą to wyzwanie szczególnie dla mikro- małych i średnich przedsiębiorstw. Okazją do nawiązania współpracy ze stabilnym i zaufanym PARTNEREM, który ułatwi je podjąć, jest październikowe PAIH Forum Biznesu 2019.

Zapraszamy przedsiębiorców do centrum Polski ponownie, żeby lepiej poznać ich potrzeby i zapewnić o kompleksowym wsparciu!

Szczegóły i formularz rejestracyjny: https://paihforumbiznesu.gov.pl  

Źródło: PAIH