PAIH EXPO 2018 – I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą (25 października 2018 r., Warszawa)

Promocja naszego kraju i polskich produktów czy usług za granicą znajduje się w centrum uwagi polityki gospodarczej rządu. Polska Agencja Inwestycji i Handlu, której powierzono misję stworzenia sieci Zagranicznych Biur Handlowych, tzw. trade offices, zlokalizowanych na sześciu kontynentach pragnie zaprosić Państwa oraz przedsiębiorców działających na Państwa terenie do udziału w PAIH EXPO 2018 – I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą.
Nadrzędnym celem PAIH EXPO, jest prezentacja oferty publicznej, w szczególności Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, kierowanej do polskich eksporterów i inwestorów. Wydarzenie ma charakter warsztatowy, co umożliwi firmom pozyskanie praktycznej wiedzy o sposobach działania w zróżnicowanych kulturowo regionach świata.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. serdecznie zaprasza na
25 października 2018, godz. 9:00 na PGE Narodowym w Warszawie

(wejście bramą nr 1 od al. Zielenieckiej)

W programie Forum ponad 50 warsztatów dla przedsiębiorców nt. rynków zagranicznych w 12 pawilonach tematycznych oraz dyskusje panelowe w pawilonie inwestycyjnym.

Zapraszamy także na spotkanie networkingowe – PAIH EXPO Night o godz. 18:00 w Biznes Klubie na PGE Narodowym (wejście bramą nr 5 od ul. Wybrzeże Szczecińskie).

W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt za pośrednictwem infolinii 22 201 09 35 (czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00) lub bezpośrednio z Panią Sylwią Zajdel – tel. 600 400 804, e-mail sylwia.zajdel@paih.gov.pl.

Szczegółowe pytania dotyczące Forum proszę kierować drogą mailową na adres: kontakt.paihexpo@paih.gov.pl

 

Więcej o wydarzeniu: I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą

Rejestracja na Forum: formularz rejestracyjny


Załączniki