Otwarte spotkania informacyjne z Polsko-Dominikańską Izbą Gospodarczą oraz firmą Casa Dominicana (26 i 27 sierpnia br.)

 

Zapraszamy na otwarte spotkanie informacyjne z Polsko-Dominikańską Izbą Gospodarczą (PDIG).

Opowiemy na nich o gospodarce Dominikany i najatrakcyjniejszych sektorach inwestycyjnych (m.in. nieruchomości, fotowoltaika, agrobiznes i wiele innych). Przede wszystkim jednak chcemy przybliżyć działania PDIG, zachęcić do członkostwa oraz przedstawimy plan listopadowej Misji Gospodarczej do Dominikany.

Spotkanie jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę gości prosimy o kontakt w celu rejestracji, abyśmy mogli najlepiej przygotować się do Państwa wizyty.

Zadzwoń do nas lub napisz: 609 171 407 /  biuro@pdig.pl

Gdańsk – 26 sierpnia; godz. 15:00. Więcej TUTAJ

Poznań – 27 sierpnia; godz. 11:00. Więcej TUTAJ
https://www.linkedin.com/events/otwartespotkaniezpolsko-dominik6825415133653737472/

Dominikana może być dla Ciebie najlepszym miejscem do inwestowania, a najczęstsze zapytania otrzymujemy oczywiście o Nieruchomości, ale też o Turystykę, Agrobiznes, Outsourcing Usług, Energię, Górnictwo i Logistykę.

Odkryj Dominikanę , kraj będący wiodącym miejscem inwestycji na Karaibach, który przy zróżnicowanej gospodarce, stabilnym systemie rządowym i sprzyjającym klimacie biznesowym, odzwierciedlonym w trwałym wzroście powyżej średniej regionalnej, gromadzi 49% bezpośrednich inwestycji zagranicznych w regionie.

Spotkanie jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę gości prosimy o kontakt w celu rejestracji, abyśmy mogli najlepiej przygotować się do Państwa wizyty.

Zadzwoń do nas lub napisz:
📞 609 171 407 / ✉ biuro@pdig.pl

 

 

Źródło: MRiT