Narodowe stoisko informacyjno-promocyjne podczas Middle East Pharma Cold Chain Congress w Dubaju (19 – 23 marca 2019 r.)

Już po raz drugi Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na odbywającym się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich kongresie Middle East Pharma Cold Chain Congress poświęconym tematyce „zimnego łańcucha dostaw” w sektorze farmaceutycznym.

Tematem przewodnim wydarzenia jest wyzwanie związane z zapewnieniem kontrolowanego łańcucha dostaw (cold chain) wykorzystywanego również przy transporcie różnego rodzaju produktów farmaceutycznych (leki, szczepionki).

Ze względu na udział licznych przedstawicieli sektorów medycznego i farmaceutycznego w wydarzeniu, Kongres stanowi także dogodną okazję do promocji firm nie zajmujących się stricte tematem „cold chain” a działających w ww. sektorach.

W związku z organizacją polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na Middle East Pharma Cold Chain Congress, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do:

  • Przesłania materiałów promocyjnych (katalogi, ulotki, prezentacje drukowane) dystrybuowanych na stoisku.
  • Przesłania materiałów audiowizualnych (krótkie filmy w formacie .mp4, prezentacje multimedialne).
  • Skorzystania ze strefy B2B na stoisku do organizacji spotkań biznesowych podczas Kongresu.

Więcej o polskim stoisku narodowym: Middle East Pharma Cold Chain Congress w Dubaju

Strona organizatora: Middle East Pharma Cold Chain Congress

Źródło: PAIH