Misja polskich biur pośrednictwa nieruchomościami do Hiszpanii (5 – 9 listopada br.)

W imieniu Agencji Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA zapraszamy do udziału w misji do Hiszpanii dla polskich biur pośrednictwa nieruchomościami posiadających w ofercie produkty hiszpańskie bądź mających klientów zainteresowanych inwestowaniem w Hiszpanii. Misja odbędzie się w dniach 5 – 9 listopada br.

Agencja Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA jest przedstawicielstwem hiszpańskiej instytucji publicznej, Agencji Promocji Regionu Andaluzji Extenda i od 16 lat wspiera tamtejsze firmy w nawiązywaniu kontaktów z partnerami w Polsce. Współpraca z Agencją EXTENDA nie wiąże się dla polskich firm z żadnymi dodatkowymi kosztami czy prowizjami.

Celem wyjazdu jest nawiązanie kontaktów z agencjami nieruchomości z południa Hiszpanii (Region Andaluzji, wybrzeże Costa del Sol – Malaga i Costa de la Luz – Kadyks) oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą. W tym roku uczestnicy misji odwiedzą także Międzynarodowy Salon Nieruchomości Basenu Morza Śródziemnego, SIMED, na którego terenach zrealizowana zostanie część misji (sesja B2B w Maladze).

Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiego biura nieruchomości będzie w całości pokryty przez Agencję EXTENDA (przelot, welcome dinner, noclegi, śniadania i lunche, wizyty studyjne).

Warunkiem uczestnictwa w misji i wzięcia udziału w spotkaniach B2B jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.

Orientacyjny program wyjazdu jest następujący:

5 listopada – przylot do Sewilli

6 listopada – wizyty studyjne w nieruchomościach na Costa de la Luz w okolicy Kadyksu i spotkania B2B z tamtejszymi agencjami nieruchomości

7 listopada – wizyty studyjne w nieruchomościach na Costa del Sol w okolicy Marbella, Estepona i in.

8 listopada – spotkania B2B na terenie targów SIMED w Maladze

9 listopada – powrót z Malagi

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski (co najmniej 2 firmy) podejmuje na podstawie formularza zgłoszeniowego centrala Agencji Extenda w Sewilli.

Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy oraz orientacyjna lista uczestników po stronie hiszpańskiej dostępne są w warszawskim biurze Agencji Extenda (nr tel. 22 617 84 08 oraz extenda@extenda.pl)

Źródło: PARP