Misja gospodarcza polskich firm do Grecji wraz z uczestnictwem w targach Meat & Grill Days 2022 (12-14 listopada 2022 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

W dniach 12-14 listopada 2022 r. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Atenach zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego podczas targów Meat & Grill Days, największych w Grecji targów poświęconych branży mięsnej.

Szczegóły

  • Miejsce: Ateny, Grecja Metropolitan Center
  • Data: 12-14 listopada 2022 r.
  • Organizator: O’mind Creatives
  • Strona wydarzenia

Targi Meat & Grill Days adresowane są nie tylko do przedsiębiorców i handlowców branży mięsnej, ale także do spółek działających w szeroko pojętym asortymencie branżowym obejmującym systemy chłodzenia mięsa, maszyny oraz urządzenia do przetwarzania i transportu. Targom Meat & Grill Days towarzyszyć będą także równoległe imprezy targowe:

w których uczestnictwo stwarza polskim firmom dodatkowe możliwości współpracy z rynkiem greckim.

Koszt:

Udział w targach jest nieodpłatny dla zakwalifikowanych podczas naboru firm. Każda zakwalifikowana do udziału w misji firma zobowiązana jest pokryć we własnym zakresie wszystkie koszty logistyczne związane z udziałem w wydarzeniu, tj. spedycja towarów i materiałów reklamowych, koszty transportu, noclegu i wyżywienia itp.

Aplikacje firm zainteresowanych obecnością na stoisku PAIH przyjmowane będą poprzez formularz rekrutacyjny, po uprzednim zaakceptowaniu regulaminu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są do 30 października 2022 r.

Źródło: PAIH