Misja Gospodarcza na Tajwan (9-12.04.2019 r.)

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Polskim Biurem w Tajpej serdecznie zaprasza do udziału w misji gospodarczej na Tajwan w terminie 9-12 kwietnia 2019 r. Misja kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem wymiany handlowej z Tajwanem.

Program opracowany wspólnie z lokalnymi partnerami tj. Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) oraz TAITRA obejmuje:

– udział w Forum Gospodarczym pt. 16th Taiwan-Poland Joint Business Council Meeting,

– spotkania B2B z lokalnymi partnerami,

– spotkania z przedstawicielami administracji Tajwanu,

– wizyty studyjne: w Hsinchu Science Park, Taiwan Telematics Industry

Association, Incubation Centers, Small & Medium Enterprise Administration oraz w Taiwan Computer Association i Institute for Information Industr (lub innych).

Obecnie, szczególne możliwości rozwoju współpracy Polska – Tajwan przewidujemy w zakresie: technologii pro- ekologicznych, branży spożywczej i przetwórstwa spożywczego w tym dla inteligentnych rozwiązań dla rolnictwa, smart cities, elektromoblilności, energii solarnej, biotechnologii, kosmetyków oraz produktów leczniczych, zaawansowane technologie obróbki stali, części samochodowych a także wielu innych w zakresie nowych technologii i przemysłu.

 

W ramach ceny w/w misji organizator zapewnia kompleksową obsługę organizacyjno-logistyczną wydarzenia, transport lotniczy i miejscowy, wykup ubezpieczenia, rezerwację grupową w hotelu, wsparcie merytoryczne ekspertów i instytucji współpracujących, organizacja rozmów b2b i study visits.

Cena uczestnictwa w misji: ok 6 200 zł+VAT + koszt hotelu do opłacenia na miejscu.

Zgłoszenie udziału w misji oraz dodatkowe zapytania prosimy kierować niezwłocznie do organizatorów:

 

Krajowa Izba Gospodarcza

Biuro Współpracy z Zagranicą

Monika Sasiak

Zastępca Dyrektora

tel. 22/630 97 23

e-mail: msasiak@kig.pl

 

 

Źródło: KIG