Misja gospodarcza i targi Africa Drone Expo (25-27 kwietnia 2019 r., Wybrzeże Kości Słoniowej)

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Abidżanie (ZBH) wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwem Infrastruktury zapraszają zainteresowane firmy do udziału w misji oraz w targach Africa Drone Expo, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia br. w Abidżanie (Wybrzeże Kości Słoniowej).

Jest to pierwsza edycja targów poświęcona tematyce dronowej w regionie. Organizatorzy spodziewają się na niej przedstawicieli głównie z Afryki Zachodniej, ale także z innych części kontynentu. Będzie to zatem okazja do prezentacji oferty na dynamicznie rozwijających się rynkach Afryki Subsaharyjskiej.

Więcej informacji nt. targów dostępne jest na stronie wydarzenia.
Misji gospodarczej wybierającej się na targi będzie przewodniczył wiceminister przedsiębiorczości i technologii Tadeusz Kościński.

ZBH zapewnia bezpłatną powierzchnię wystawienniczą podczas targów, a także bezpłatny udział w seminariach i konferencjach towarzyszących tej wystawie oraz transfery lokalne podczas pobytu. W miarę możliwości zaaranżowane zostaną spotkania z przedstawicielami lokalnych władz zainteresowanych zastosowaniem techniki dronowej.

Firmy zainteresowane udziałem muszą samodzielnie pokryć koszty przelotu i zakwaterowania.
Zgłoszenia prosimy kierować do 31 marca za pomocą elektronicznego formularza rejestracyjnego.

Osoba kontaktowa:
Thomas Amari

kierownik ZBH w Abidżanie

thomas.amari@paih.gov.pl

tel.: +225 77 30 94 48

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Abidżanie