Misja biznesowa do Indii (11-15 września 2019 r.)

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji biznesowej do Indii w dniach 11-15 września 2019 r. organizowanej przy okazji inauguracji bezpośredniego połączenia lotniczego LOT na trasie Warszawa-New Delhi.

W ramach misji 13 września 2019 r. odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie oraz spotkania B2B z indyjskimi firmami w Nowym Delhi.

Tematem przewodnim wydarzenia jest „Poland-India Business Forum: New partnerships for innovation, sustainable development and environment”. Formuła Forum obejmie część konferencyjną z udziałem przedstawicieli polskiego i indyjskiego rządu oraz część biznesową, w ramach której zostaną zaprezentowane polskie firmy biorące udział w misji, a także odbędą się zaaranżowane spotkania B2B.

Tematyka Forum będzie koncentrować się na nowoczesnych i innowacyjnych technologiach (sztuczna inteligencja, zrównoważony rozwój, ochrona środowiska, smart cities).

Głównym celem Forum jest intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma państwami oraz promocja polskich firm. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do zaprezentowania firmy, nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Indiach oraz przeprowadzenia bezpośrednich rozmów.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. misji biznesowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 19 sierpnia br.

PAIH S.A. zapewnia uczestnikom misji wsparcie logistyczne i informacyjne w zakresie rezerwacji noclegów oraz biletów lotniczych.

Uczestnictwo w misji jest nieodpłatne. Przedsiębiorca samodzielnie pokrywa koszt przelotu, wizy, zakwaterowania i wyżywienia.

Informacje dotyczące misji będą aktualizowane na bieżąco na stronie.

Wiza do Indii: Obywatele polscy udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym. Wizę można uzyskać online (tzw. e-visa) w przypadku m.in. krótkoterminowej podróży służbowej w celach służbowych lub w biurze wizowym w Warszawie. E-wiza pozwala na zrealizowa­nie całej procedury online, w tym dokonanie płatności i wydruku wizy bez konieczności składania wizyty biurze BLS India Visa Center znajdującym się przy ul. Rejtana 15 lokal 13 w Warszawie. Opis procedury uzyskania e-wizy oraz aplikacja jest dostępna na stronie: https://indianvisaonline.gov.in/evisa. Prosimy o złożenie wniosku najpóźniej 5 dni roboczych przed wylotem.

Lot: Wylot inauguracyjnym lotem PLL LOT będzie miał miejsce w dn. 11.09.2019 o godz. 22.40; przylot do Nowego Delhi w dn. 12.09.2019 o godz. 9:15. Proponowany wylot w dn. 15.09.2019 o godz. 9:15.

Poniżej zamieszczam ofertę na rejs w dwie strony wraz z bagażem do/z Delhi dla uczestników Forum Biznesu. By skorzystać z oferty wystarczy, by uczestnicy Forum zgłosili się na dedykowany numer telefonu: + 48 22 606 66 22 i na hasło Forum Biznesu Delhi wybrali daty podróży:

WAW-DEL – 11.09
DEL-WAW – 15.09/18.09.

Oferta będzie ważna od 08.08 do 25.08. Obsługę pod podanym numerem telefonu LOT gwarantuje w godz. 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku.
Ponieważ liczba miejsc w klasie Biznes i Premium jest ograniczona bilety w tych klasach będą dostępne do wyczerpania.

Economy: 1895PLN
Premium Economy: 4595 PLN
Business Class: 6095 PLN

Nocleg w Nowym Delhi:  Proponujemy (wstępnie) uczestnikom delegacji oficjalnej i biznesowej zatrzymanie się w hotelu Taj Palace Taj Palace. Cena za noc to w jednoosobowym pokoju ze śniadaniem i wifi Delux Room to 169 EUR, w pokoju dwuosobowym 185 EUR. Więcej informacji przekażemy potwierdzonym uczestnikom misji.

Transport w Nowym Delhi: Zapewniony jest dla uczestników misji w dn. 12-13 września.

Tłumaczenie: Podczas spotkań B2B będzie zapewniona opieka tłumacza z języków polski-angielski.

Katalog uczestników misji: Jeżeli chcą Państwo, aby informacja o firmie znalazła się w specjalnie przygotowywanym folderze misji prosimy o przesłanie w nieprzekraczalnym terminie do 21 sierpnia 2019 r. na adres: ada.dyndo@paih.gov.pl:

  1. logo firmy w dobrej rozdzielczości do druku;
  2. opis firmy w języku angielskim (max. 300 słów);
  3. zdjęcia profilowe w dobrej rozdzielczości do druku reprezentantów firmy biorących udział w misji podpisane wraz ze stanowiskiem w języku angielskim;

a także dodatkowo

  1. materiałów promocyjnych firmy, które będziemy mogli przesyłać do indyjskich firm i instytucji.

Wszelkie pytania dotyczące misji oraz wstępne zgłoszenia udziału prosimy kierować do Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Mumbaju Ady Dyndo (ada.dyndo@paih.gov.pl).

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Źródło: PAIH