Milion maseczek dla mieszkańców Łódzkiego – złóż ofertę !

wpis w: Aktualności - pol | 0

W związku z trwającym zapotrzebowaniem Województwa Łódzkiego – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na maseczki ochronne wielorazowego użytku oraz planowanym zakupem maseczek w ramach V transzy zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do przesyłania ofert, zaznaczając, iż oferowany przez Państwa produkt musi spełniać poniższe wytyczne.

Oferowane maseczki powinny:

  • być wielokrotnego użytku, z możliwością prania (w temp. powyżej 60˚C), prasowania oraz sterylizacji;
  • posiadać certyfikat OEKO-TEX – dopuszczamy dwie możliwości: certyfikat posiada firma bądź używany do uszycia maseczek materiał;
  • być pakowane pojedynczo przez dostawcę wraz z ulotką informacyjną w każdym opakowaniu (ulotki zostaną wydane przez Urząd Marszałkowski);
  • być minimum 2-warstwowe (mile widziana możliwość umieszczenia wewnątrz maseczki filtra – specjalna kieszonka).


W treści maila prosimy o precyzyjną informację dotyczącą:

  • ilości maseczek, które mogą nam Państwo dostarczyć we wtorek 26 maja br. do godziny 12.
  • ceny brutto za sztukę.

Dodatkowo prosimy o załączenie do wiadomości e-mail wypełnionego formularza zgłoszeniowego»   oraz o dołączenie zdjęć oferowanych maseczek ochronnych. Oferta bez wypełnionego arkusza uznana jest za nieważną.

Termin zgłoszenia oferty: do 18 maja, do godz. 12:00 (oferty nadesłane po tym terminie nie zostaną poddane ocenie)

Adres mailowy do zgłoszenia oferty:  biznes@lodzkie.pl

Kontakt do nas: sekretariat Departamentu Promocji; tel.: (+48) 042 663-36-00, w dniach: poniedziałek-piątek, w godz. 8:00-16:00.

Zaznaczamy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi przedsiębiorstwami. O wyborze oferty będziemy informować telefonicznie oraz drogą e-mail.

Zakup maseczek realizowany jest w ramach projektu pod nazwą „Zapobieganie oraz zwalczanie zakażenia wirusem SARS-CoV-2 rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej wywołanej tym wirusem u ludzi na terenie województwa łódzkiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nabór do V transzy jest naborem ostatnim w ramach projektu.

Źródło: biznes.lodzkie.pl