Meet Taipei Startup Festival 2021 (18 do 30 listopada br.)

 

PAIH ZBH Tajpej zaprasza chętne startupy do udziału w Meet Taipei Startup Festival 2021.

Od 2014 roku Meet Taipei Startup Festival przyciąga ponad 500 wystawców i 60 000 odwiedzających rocznie. Jest to obecnie jedno z największych wydarzeń startupowych w Azji.

W celu promocji społeczności startupowej jak i Tajwanu, Meet Taipei stworzył specjalną platformę łączącą głównych graczy na rynku lokalnym jak i globalnym. Są to między innymi: inwestorzy VC, korporacje, inkubatory, akcelatory, usługodawcy, media oraz inicjatywy rządowe.

W tym roku, Meet Taipei 2021 dla firm z zagranicy odbędzie się w formie wirtualnej (18 do 30 listopada), dla firm obecnych na Tajwanie możliwe również uczestnictwo w formie tradycyjnej (18 do 20 listopada).
Meet Taipei 2021 to wyjątkowa okazja dla startupów z Polski do przedstawienia swoich rozwiązań na rynku tajwańskim. Impreza ta stwarza unikalną szansę do znalezienia klientów oraz partnerów na Tajwanie bez konieczności podróżowania!

Więcej informacji dotyczących udziału w wersji wirtualnej oraz tradycyjnej można znaleźć pod adresem: Meet Taipei Startup Festival 2021

Informacje o Meet Taipei: TUTAJ

Udział w wersji wirtualnej jest darmowy! Rejestracja dostępna do 13 października, godz. 11:00 czasu polskiego.

Ilość miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rejestrację dla zagwarantowania dostępności wirtualnego stoiska.

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego: lukasz.lanski@paih.gov.pl

 

 

Źródło: PAIH