ŁIPH: Urzędy bliżej Przedsiębiorców ONLINE z ZUS / Tarcza 4.0 i dodatek solidarnościowy (1 lipca 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

W ramach cyklu Urzędy bliżej Przedsiębiorców, organizowanego przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową, zapraszamy przedsiębiorców, biura rachunkowe i wszystkie osoby zainteresowane wsparciem z ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej 4.0, do udziału w kolejnym bezpłatnym spotkaniu w formule online:

Dodatek solidarnościowy jako kolejny instrument prawny przeciwdziałający negatywnym skutkom COVID-19 oraz najważniejsze zmiany dla przedsiębiorców wynikające z Tarczy 4.0.

Spotkanie poprowadzą:
dr Agnieszka Kaczmarek – Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji w I Oddziale ZUS w Łodzi
Marcin Borysiak – Z-ca Naczelnika Wydziału Świadczeń Emerytalno-Rentowych w I Oddziale ZUS w Łodzi

Środa 1 lipca 2020 | godz. 11.00 – 12.30
Spotkanie poprzez Zoom

PYTANIA DO EKSPERTÓW

Podczas spotkania będzie można zadać pytanie ekspertom na ogólnodostępnym czacie, lecz możecie Państwo już teraz wysłać pytanie do ŁIPH – pytania wysłane wcześniej drogą mailową mają pierwszeństwo. Pytania będą przyjmowane do wtorku 30 czerwca do godz. 10.00!*

* Przesłanie pytania nie jest równoznaczne z uzyskaniem odpowiedzi od prelegenta. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru i zadania pytania.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenie uczestnictwa proszę wysyłać na adres: biuro@izba.lodz.pl do dnia 30 czerwca br. do godziny 16.00.
Dołączając do wydarzenia wyrażacie Państwo zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

Na godzinę przed startem spotkania na Państwa maile zostanie wysłany dedykowany link do spotkania za pośrednictwem Zoom – mogą go Państwo otworzyć z poziomu przeglądarki stron www lub skorzystać z zainstalowanej wcześniej aplikacji (do pobrania tutaj – https://zoom.us/ ).

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu: Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan | Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA | Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi.

Źródło: ŁIPH