ŁIPH: FABRYKA KOMPETENCJI – NOWA USTAWA Prawo zamówień publicznych – jak przeprowadzić postępowania według nowych przepisów (10 grudnia 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

 

 

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa w ramach kolejnej odsłony Fabryki Kompetencji, tym razem we współpracy z Kancelarią Prawną MADEJCZYK Sp. k. 10 grudnia 2020 r. o godz. 10:00 zaprasza na darmowy webinar, w całości poświęcony wchodzącej w życie 1 stycznia 2021 r. NOWEJ USTAWIE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH.

Temat szkolenia: NOWA USTAWA Prawo zamówień publicznych – jak przeprowadzić postępowania według nowych przepisów
Termin: 10 grudnia 2020 r, godz. 10:00 – 12:00
Pełny program szkolenia – TUTAJ

Czego się Państwo dowiecie?:

  • co zmieni się w zamówieniach publicznych od 2021 r.,
  • jak przeprowadzić postępowanie przetargowe,
  • jakie nowe obowiązki czekają na Zamawiających od 2021 r.

Do kogo adresowane jest szkolenie?
M.in. Przedstawicieli Zamawiających, prowadzący postępowania z zakresu zamówień publicznych.

Co oferujemy?:
Szkolenie przybliży uczestnikom zasady prowadzenia postępowania, które zaczną obowiązywać od dnia 1 stycznia 2021 r. Celem szkolenia jest przyswojenie ogólnej wiedzy o nowej ustawie Prawo zamówień publicznych, w tym poznanie nowych zasad i terminologii ustawy. Podczas szkolenia zostaną omówione najważniejsze nowe instytucje, procedury i dokumenty przewidziane w nowej ustawie – Prawo zamówień publicznych, których wdrożenie do polskiego prawa zamówień publicznych jest wymagane dyrektywami europejskimi.
Dowiecie się, jakie obowiązki wiążą się z nową ustawą PZP. Uzyskacie wiedzę, która pozwoli sprawnie prowadzić postępowanie.

Prowadząca:
Edyta Głowińska – Radca prawny
W codziennej pracy zajmuje się bieżącą obsługą prawną zarówno Zamawiających, jak i Wykonawców. Posiada praktyczne doświadczenie m.in. w: opracowywaniu dokumentacji przetargowych, sporządzaniu odwołań i reprezentacji przed Krajową Izbą Odwoławczą, dzięki czemu szkolenia opiera na wielu praktycznych przykładach.

Spotkanie online Fabryki Kompetencji z ŁIPH – udział bezpłatny!

REJESTRACJA:
Zgłoszenia zawierające:
imię, nazwisko, e-mail oraz opcjonalnie nazwę firmy do kontaktu, należy przesłać do 9 grudnia (środa) 2020 r. do godz. 14:00 na adres: biuro@izba.lodz.pl
Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany na adres email, podany podczas rejestracji.

Zwracamy uwagę, że w trakcie uczestnictwa w spotkaniu, mogą Państwo udostępniać swój wizerunek. Skorzystanie z linku i przystąpienie do udziału w spotkaniu będzie poczytywane jako zgoda na nieodpłatne udostępnianie swojego wizerunku organizatorowi wydarzenia i podmiotom działającym na jego zlecenie w związku z utrwaleniem i prezentacją nagrania spotkania w sieci Internet, w tym mediach społecznościowych. W każdym momencie mogą Państwo wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku. – SZCZEGÓŁY RODO

Źródło: ŁIPH