Konferencja SelectUSA Poland. Dowiedz się jak inwestować i prowadzić działalność biznesową w USA!

wpis w: Aktualności - pol | 0

W imieniu Radcy Handlowego Ambasady Amerykańskiej w Warszawie zapraszamy do udziału w konferencji SelectUSA Poland, dedykowanej polskim przedsiębiorcom zainteresowanym inwestowaniem i prowadzeniem działalności biznesowej w USA.

Konferencja odbędzie się w pięciu lokalizacjach:

  • 2 marca – Gdańsk
  • 3 marca – Warszawa
  • 4 marca – Kraków
  • 5 marca – Wrocław
  • 6 marca – Poznań

W każdym z tych miejsc konferencja odbędzie się w godzinach od 8:30 do 13:00.

Rejestracja uczestników o g. 8:30.

Wiele polskich firm jest poważnie zainteresowanych działalnością biznesową w USA. Dlatego po raz kolejny Ambasada Amerykańska organizuje SelectUSA Poland nawiązując do Szczytu Inwestycyjnego organizowanego w Waszyngtonie D.C. 1-3 czerwca 2020 https://www.selectusasummit.us/.

Aby przybliżyć Państwu zasady oraz przepisy prawne, odpowiedzieć na pytania dotyczące bankowości, podatków, ceł i wiz, zostali zaproszeni eksperci z tych dziedzin. Przekazane przez nich informacje pomogą Państwu w działalności na rynku amerykańskim.

Prelegentami będą również przedstawiciele organizacji stanowych pomagających inwestorom.

Warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest zarejestrowanie się. Link do for­­mularza rejestracyjnego

Po zaakceptowaniu zgłoszenia otrzymają Państwo wiadomość (e-mail) z programem konferencji i potwierdzeniem uczestnictwa, co jest warunkiem wzięcia udziału. Ilość miejsc ograniczona.

­­­

Organizatorzy zapewnią tłumaczenie symultaniczne. Przewidziany jest skromny poczęstunek.

W razie pytań prosimy o kontakt z panią Barbarą Grabowską, Senior Commercial Specialist w Biurze Radcy Handlowego Ambasady Amerykańskiej, tel. +48 795 14 62 61.