Komponent gospodarczy wizyty MSZ w Japonii

wpis w: Aktualności - pol | 0

Szanowni Państwo,

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych zaprasza polskie przedsiębiorstwa, organizacje samorządu gospodarczego oraz przedstawicieli świata nauki do udziału w komponencie gospodarczym wizyty Ministra Spraw Zagranicznych w Japonii, planowanej w dniach 18-20 maja 2017 r.

Celem organizacji komponentu gospodarczego wizyty jest promocja dalszego rozwoju relacji gospodarczych pomiędzy Polską a Japonią – w szczególności w dziedzinie elektromobilności, gier komputerowych oraz start-upów technologicznych.

W programie przewidziano między innymi organizację seminarium dotyczącego elektromobilności, pt.: „Paliwa alternatywne w transporcie – potencjalne obszary współpracy między Polską a Japonią”, „Polish Gaming Lunchwydarzenia biznesowego typu B2B dla firm z sektora gier komputerowych, wizyty na Uniwersytecie Tokijskim, spotkania z Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego JETRO oraz wizyty w japońskim „smart city” o nazwie Kashiwa-no-ha. Ponadto polskie podmioty będą mogły liczyć na organizację indywidualnych spotkań biznesowych.

Przeloty i noclegi finansowane są ze środków własnych uczestników. Udział w komponencie gospodarczym jest bezpłatny.

Zainteresowane podmioty proszone są o kontakt z Panem Tomaszem Wiśniewskim w celu pobrania formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres tomasz.wisniewski@msz.gov.pl w terminie do 27 kwietnia 2017 r.

 

Z poważaniem,

 

Tomasz Wiśniewski

Radca
Departament Współpracy Ekonomicznej
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Al. J. Ch. Szucha 21, 00-580 Warszawa,
Telefon: +48 22 523 81 52  Faks: +48 22 523 91 49
www.msz.gov.pl

MSZ RP: Twitter