Katalog promujący polski sektor budowy i wykańczania budowli – nowa inicjatywa PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje polskim przedsiębiorcom możliwość bezpłatnej promocji poprzez zamieszczenie profilu firmy w publikacji promującej polski sektor budowy i wykańczania budowli, która będzie wydana w 2024 roku w formie e-booka.

Publikacja będzie promowana wśród zagranicznych podmiotów – inwestorów, klientów, instytucji otoczenia biznesu, dystrybutorów i innych potencjalnych partnerów biznesowych polskich firm.

Publikacja będzie dostępna bezpłatnie online. W jej skład wejdzie katalog zawierający profile polskich firm działających w branży budowy i wykańczania budowli.

Umieszczenie wpisu w katalogu jest bezpłatne.

W ramach realizacji Programu Promocji sektora budowy i wykańczania budowli, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowuje się do wydania anglojęzycznego raportu na temat ww. branży. Celem raportu będzie prezentacja polskiego będzie prezentacja polskiego sektora budowy i wykańczania budowli (oferty produktów i usług, trendów oraz innowacyjnych rozwiązań) oraz jego możliwości eksportowych.

Raport, wraz z katalogiem firm, dostępny w wersji elektronicznej, będzie promowany na międzynarodowych wydarzeniach targowych i konferencyjnych, a także wśród zagranicznych instytucji otoczenia biznesu i organizacji branżowych.

Polskie firmy działające w sektorze budowy i wykańczania budowli zainteresowane zamieszczeniem swojej wizytówki w ww. publikacji proszone są o wypełnienie do 5 kwietnia 2024 r. formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie PARP.

Źródło: PARP