IV Forum Inwestorów i Eksporterów (13 czerwca 2018 r., Dobieszków)

wpis w: Bez kategorii | 0

W imieniu Samorządu Województwa Łódzkiego oraz współorganizatorów IV Forum Inwestorów i Eksporterów, Samorządów Gmin Strykowa, Kutna i Radomska zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do wzięcia udziału w IV Forum Inwestorów i Eksporterów. W centrum Polski, w centrum Europy.

Forum odbędzie się 13 czerwca 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Dobieszków, gm. Stryków k. Łodzi.

FIiE jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym po raz czwarty, cieszącym się zainteresowaniem przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego. W 2018 roku organizowane jest przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz gminy: Stryków, Kutno, Radomsko – wiodące gminy w przyciąganiu inwestycji do regionu łódzkiego.

Tematami wiodącymi będą zagadnienia dotyczące: Konstytucji Biznesu, internacjonalizacji, wsparcia polskich firm na rynkach międzynarodowych, ustawy o wsparciu nowych inwestycji, podniesienia atrakcyjności polskich regionów, wprowadzenie standardów obsługi inwestora w samorządach, oddziaływania nowego prawa wodnego na proces inwestycyjny.

Forum ma zasięg ogólnopolski. Do udziału w FIiE zostaną zaproszone delegacje reprezentujące regiony, miasta, JST, inwestorzy oraz przedstawiciele zagranicznego i krajowego biznesu.

Udział w forum dla uczestników jest bezpłatny.

W przypadku zainteresowania udziałem w IV FIiE prosimy o rejestrację on-line poprzez stronę internetową www.fiie2018.lodzkie.pl

Tam też znajdziecie Państwo szczegółową agendę wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki