International Automotive Business Meeting 2019 (13 – 14 listopada 2019 r. Dąbrowa Górnicza)

Producenci samochodów, dostawcy motoryzacyjni Tier 1, pionierzy przełomowych innowacji oraz najwięksi eksperci z sektora spotkają się aby dyskutować o trendach i przyszłości w branży.

Odkryj program i poznaj panelistów >> www.iabmevent.com/program

IABM2019 to prestiżowe wydarzenie networkingowe, dające najlepsze możliwości spotkania się z osobami decyzyjnymi z sektora motoryzacyjnego oraz możliwości na znalezienie nowych klientów i partnerów handlowych. 350 uczestników z sektora Automotive i ponad 500 spotkań B2B to tylko niektóre liczby IABM2019.

Program VIP BUYER.

Spotkaj najlepszych kupców Tier 1&2 z sektora, którzy szukają nowych dostawców.
Zobacz listę VIP Buyer’ów tej edycji: www.iabmevent.com/spotkania

Spotkania B2B.

Zarejestruj swój profil na www.iabmevent.com i umawiaj spotkania B2B bezpośrednio na platformie matchmakingowej.

SPEED BUSINESS MIXER.

Format networkingu w postaci sesji przy okrągłych stołach pozwalający na nawiązanie, w krótkim czasie, wielu kontaktów biznesowych. Przynieś dużo wizytówek i przedstaw swoją firmę potencjalnym partnerom i klientom.

APERITIVO ITALIANO i GALA PARTY.

Podczas IABM nie myślimy tylko o biznesie! Po udanym biznesowym dniu, zapraszamy na typowe włoskie APERITIVO ITALIANO, a po nim równie włoskie GALA PARTY.

Więcej informacji:

  • Strona wydarzenia: WWW
  • Relacja video IAMB2018: Video
  • Strona na Facebooku: Facebook

Kontakt:

* * *

O International Automotive Business Meeting

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, B2B, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. IABM jest organizowane przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową w Polsce, Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing we współpracy z Miastem Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec, a także z międzynarodowymi izbami gospodarczymi w Polsce (niemiecką, francuską, brytyjską, holenderską, hiszpańską, austriacką), Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego JETRO, a także największymi instytucjami z sektora automotive w Polsce.

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.

Źródło: PAIH