Hannover Messe 2020 odwołane

wpis w: Aktualności - pol | 0
Organizator największych w Europie targów przemysłowych Hannover Messe zdecydował o odwołaniu tegorocznej edycji ze względu na narastającą epidemię COVID-19 w Europie. W związku z zaistniałą sytuacją Polska Agencja Inwestycji i Handlu nie może kontynuować prac nad organizacją Polskiego Stoiska Narodowego.

Zdajemy sobie sprawę, że organizator podjął trudną, ale odpowiedzialną decyzję. Dziękujemy wszystkim firmom, które wyraziły chęć współpracy z PAIH oraz udziału w targach i zaprezentowania się na stoisku.

„Z ciężkim sercem musimy poinformować o odwołaniu Hannover Messe 2020. Każdego dnia obserwujemy dynamiczny rozwój epidemii Sars-Cov-19. Kilka tygodni temu sytuacja była zupełnie inna. Dziś mamy do czynienia z ogromnymi ograniczeniami w podróżowaniu, zamykaniem granic, zakazami spotkań i godzinami policyjnymi – w Niemczech, w Europie i na całym świecie” – podał w oficjalnym komunikacie organizator Hannover Messe, Deutsche Messe AG.

PAIH podkreśla, że mimo globalnej sytuacji kryzysowej, jesteśmy cały czas do dyspozycji przedsiębiorców, gotowi pomagać w realizacji ich planów biznesowych za granicą.

Już teraz zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji Hannover Messe, która ma odbyć się w dniach 12-16 kwietnia 2021 r.

O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

Źródło: PAIH