Granty Norweskie – giełda kooperacyjna dla firm zainteresowanych „zielonymi” technologiami w przemyśle (19 marca 2019 r., Oslo)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji dla firm zainteresowanych wykorzystaniem „zielonych” technologii w przemyśle, w tym informatyzacją, automatyzacją oraz zwiększeniem efektywności procesów i technologii przemysłowych.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?

Uczestniczące firmy powinny być zainteresowane ubieganiem się o grant w ramach prowadzonego przez PARP programu Grantów Norweskich, w tym stworzeniem partnerstwa projektowego z firmą norweską. Podmioty norweskie biorące udział w giełdzie kooperacyjnej będą nastawione na szukanie partnerów z Europy środkowo-wschodniej. Wnioskodawcami mogą być mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski od co najmniej roku (zamknięty przynajmniej jeden rok obrotowy), które w ciągu ostatnich trzech lat osiągnęły przychody ze sprzedaży w wysokości 600 tys. złotych.

Więcej o wydarzeniu: Granty Norweskie – giełda kooperacyjna dla firm zainteresowanych „zielonymi” technologiami w przemyśle

Źródło: PARP