Giełda kooperacyjna dla firm technologicznych podczas ICT Spring Europe 2020 (7-8 lipca 2020 r., Luksemburg)

wpis w: Aktualności - pol | 0
W imieniu Izby Handlowej Luksemburga zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej International b2fair Matchmaking Event, która odbędzie się w dniach 7-8 lipca 2020 r. w Luksemburgu przy okazji konferencji ICT Spring.

 

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżami powiązanymi z sektorem ICT: m.in. fintech, cyberbezpieczeństwo oraz sztuczna inteligencja.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby się spotkać. Na podstawie wzajemnie dokonanych wyborów, dla każdego uczestnika tworzone są indywidualne harmonogramy spotkań;
  • W dniach 7-8 lipca 2020 r., odbędą się uprzednio zaaranżowane spotkania.

Koszty uczestnictwa

Do 30.03.2020 r.: 100 EUR za firmę / 50 EUR za dodatkowego uczestnika (bilety early bird)

Po 30.03.2020 r.: 150 EUR za firmę / 75 EUR za dodatkowego uczestnika

W przypadku start-upów koszt udziału wynosi 50 EUR.

Opłata za wejście na konferencję ICT Spring 2020 dla zagranicznych uczestników jest wliczona w cenę. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Dodatkowe wydarzenia

Dodatkowo, uczestnicy giełdy kooperacyjnej będą mogli wziąć udział w międzynarodowej konferencji ICT Spring i zaprezentować swoje pomysły biznesowe, spotkać się z liderami innowacji, pozyskać inwestora oraz wymienić doświadczenia. To coroczne wydarzenie odbywa się w nowoczesnych wnętrzach Europejskiego Centrum Konferencyjnego w Luksemburgu. Udział w konferencji zapowiedziało 5000 uczestników z 72 krajów.

Oprócz tego, uczestnicy konferencji będą mogli zgłosić swój udział w międzynarodowym konkursie startupów „Pitch Your Startup (PYSU)”, w którym prezentują się najlepsze i najzdolniejsze startupy z całego świata. Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej konkursu.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach B2B prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Źródło: ict.trade.gov.pl