Giełda kooperacyjna dla branży medycznej podczas targów MedtecLIVE w Norymberdze (30 czerwca – 2 lipca 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej Medtec Summit Partnering matchmaking, która odbędzie się przy okazji targów technologii medycznych MedtecLIVE, w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 r., w Norymberdze. Po raz pierwszy targi MedtecLIVE odbędą się równolegle z międzynarodową konferencją Medtech Summit łączącą środowiska biznesu i nauki z innowacjami medycznymi. Startupy, naukowcy, wystawcy targów, jak również przedstawiciele organizacji medycznych znajdują tutaj przestrzeń do wymiany poglądów, doświadczeń oraz nawiązania współpracy.

Dla kogo?

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy, organizacje, ośrodki badawczo-rozwojowe i inne organizacje działające w branży medycznej.

Jak to działa?

  • Firmy zainteresowane rejestracją, wypełniają formularz zgłoszeniowy, określając profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Formularz rejestracyjny dostępny jest online na stronie internetowej Medtec Summit.

  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby się spotkać podczas giełdy, tworząc w ten sposób swój indywidualny harmonogram spotkań,
  • Profile użytkowników dostępne są na stronie internetowej. Lista nie jest zamknięta – termin rejestracji upływa 27 czerwca 2020 r.,
  • W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 r. odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

Więcej informacji na temat targów MedtecLIVE i Medtec Summit 2020 przeczytasz na stronie internetowej wydarzenia.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Źródło: Enterprise Europe Network