Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA 2019 w Düsseldorfie (18-20 listopada 2019 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy aktywne w branży urządzeń medycznych do udziału w spotkaniach b2b, które zostaną zorganizowane na targach MEDICA w Düsseldorfie (Niemcy), czyli jednych z największych i najważniejszych targów branżowych na świecie. Giełda odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2019 r.

Udział w giełdzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami podczas targów, które obejmują swoim zakresem wszystkie sektory przemysłu medycznego. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, ok. 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów. Uczestnicy giełdy działają w tej samej branży i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Giełda kooperacyjna na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do dystrybutorów i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

Jak to działa?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym na stronie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniach 18-20 listopada w galerii hali 6 (1 piętro), przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych, indywidualnych spotkań.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Koszty

  • Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej na targach MEDICA 2019 wynosi 200 EUR i obejmuje rejestrację firmy i wpis do katalogu uczestników giełdy, organizację spotkań b2b, a także opiekę organizatorów wydarzenia przed, w trakcie i po giełdzie.
  • Uwaga – opłata dla startupów założonych nie wcześniej niż 1 stycznia 2017 r. wynosi 100 EUR (po rejestracji firmy na giełdę, należy wysłać organizatorowi giełdy kopię dokumentu potwierdzającego założenie firmy po 01.01.2017 r.)
  • Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w trakcie giełdy kooperacyjnej, jak również bilety wstępu na targi MEDICA (zakup biletów na targi dostępny tutaj).

Ważne terminy

  • 14 listopada – rejestracja
  • 1 lipca-15 listopada – umawianie spotkań
  • 18-20 listopada – odbywanie spotkań

Stoisko narodowe

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz kolejny zorganizuje stoisko narodowe na targach MEDICA 2019. Celem organizacji stoiska będzie promocja polskiej branży medycznej. Więcej informacji na stronie

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl
Źródło: PARP