Forum Gospodarcze Dominikana 2021 (10 czerwca, godz. 15:00, Warszawa)

 

W imieniu Polsko Dominikańskiej Izby Gospodarczej i głównego partnera wydarzenia firmy Casa Dominicana zapraszamy serdecznie na pierwsze Forum Gospodarcze Dominikana 2021, które odbędzie się 10 czerwca o godz. 15:00 w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8.

 

Będzie to najbardziej inspirująca konferencja w Polsce o Republice Dominikańskiej.

To wydarzenie biznesowe o turystycznym raju i gospodarczym największym potencjale regionu. Wydarzenie to zgromadzi w Warszawie wiele firm z różnych branż, jak również licznych przedsiębiorców polskich i dominikańskich, pozwalając, poprzez konferencje i spotkania biznesowe, nawiązać trwałe i ważne relacje handlowe z Republiką Dominikańską.

 

Wierzymy, że Dominikana może być dla Państwa najlepszym miejscem do inwestowania m.in. w takie sektory jak Nieruchomości, Turystyka, Agrobiznes, Outsourcing Usług, Energia, Górnictwo czy Logistyka.

 

Dominikana to kraj będący wiodącym miejscem inwestycji na Karaibach, który przy zróżnicowanej gospodarce, stabilnym systemie rządowym i sprzyjającym klimacie biznesowym, odzwierciedlonym w trwałym wzroście powyżej średniej regionalnej, gromadzi 49% bezpośrednich inwestycji zagranicznych w regionie.

 

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne – https://www.forum.pdig.pl/rejestracja

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Zadzwoń do nas lub napisz:

📞 609 171 407 / ✉ forum@pdig.pl

 

 

Poniżej najważniejsze linki do Wydarzenia oraz do mediów organizatora:

 

Bezpłatna rejestracja na Forum https://www.forum.pdig.pl/rejestracja

Oficjalna strona  Forum https://www.forum.pdig.pl/

Organizator http://www.pdig.pl/pl/

Partner wydarzenia: https://www.casa-dominicana.com

 

 

Źródło: MRPiT