Fashiontex – Targi B2B Tekstyliów i Dodatków (10-11 marca 2020 r., Łódź)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Zapraszamy Państwa na premierową edycję Targów Tekstyliów i Dodatków Fashiontex, która odbędzie się w dniach 10-11 marca 2020 roku w EXPO Łódź.

Do udziału w targach zapraszamy wyselekcjonowane firmy posiadające w swojej ofercie wysokiej jakości materiały do produkcji odzieży, dodatki oraz usługi.

Organizatorem targów jest wydawnictwo branżowe Rynek Mody, które jednocześnie jest twórcą uznanych targów mody fashionweare B2B. Targi Fashionweare B2B to obecnie najważniejszy w Polsce salon kontraktacji dla marek odzieżowych.

Dzięki działaniom na różnych płaszczyznach docieramy do większości firm z branży mody, do których zostanie skierowane zaproszenie.

  • marki modowe / projektanci (moda damska, męska, dziecięca),
  • sklepy / hurtownie z dodatkami krawieckimi i tekstyliami,
  • zakłady produkcyjne,
  • studenci / uczelnie artystyczne.

Fashiontex to impreza skrojona na potrzeby rynku, czyli odpowiedź na zapytania zarówno ze strony oferentów tkanin i dodatków jak i ich odbiorców – marek odzieżowych i projektantów.

Targi Fashiontex organizowane zostaną w prestiżowej lokalizacji – w hali EXPO Łódź z zachowaniem najwyższych standardów realizowanych podczas każdej edycji targów Fashionweare B2B.

Każda marka, która będzie brała udział w targach Fashiontex zostanie zaprezentowana w katalogu wystawców (wersja drukowana) oraz w katalogu elektronicznym.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Źródło: Fashiontex