Europejski Tydzień Regionów i Miast w Łodzi! Zapraszamy na webinar „Biznes i pandemia” (14 października 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Jak co roku w październiku Województwo Łódzkie uczestniczy w jednym z największych międzynarodowych wydarzeń w Brukseli – w Europejskim Tygodniu Regionów i Miast.
W tym roku sytuacja pandemii przeniosła wydarzenie w przestrzeń on-line.

Zapraszamy do w pełni zdalnego spotkania „BIZNES i PANDEMIA”, które odbędzie się już 14 października br. w godz. 11.00 – 12.30 na platformie Cisco Webex.
Wydarzenie towarzyszy 18 edycji Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast.

Pandemia pokazuje, jak bardzo musimy być elastyczni i gotowi na zmiany. Dla europejskich przedsiębiorstw priorytetami są: utrzymanie bezpieczeństwa swoich pracowników i klientów, radzenie sobie z płynnością finansową swoich biznesów, bycie otwartym na rozwój. Nowa rzeczywistość pokazuje nam, jak nieprzewidywalne mogą być ludzkie reakcje, jak bardzo ludzie mogą zmienić swoje zachowania i priorytety.

Jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorcami?
Czy przedsiębiorcy są świadomi i gotowi do rozwijania nowych ścieżek biznesowych w obliczu nowej rzeczywistości?
Jak pomóc przedsiębiorcom przewidzieć kształt ożywienia gospodarczego i pomóc im w przeformułowaniu planów strategicznych?

O tym wszystkim i wielu innych ciekawych aspektach porozmawiamy podczas webinaru.  Zapraszamy do ciekawej dyskusji na temat ludzi, wyzwań i finansów w obliczu doświadczenia jakim stała się pandemia.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja: https://elodzkie.pl/wydarzenia/biznes-i-pandemia

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Łódzkie dla Biznesu