Doing Business in Vietnam – konferencja biznesowa online (14 lutego 2023 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Wietnam jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek Azji Południowo-Wschodniej. Wstępne szacunki wskazują, że ten azjatycki tygrys w 2022 r. rozwijał się w najszybszym tempie od ćwierć wieku. To perspektywiczny, duży rynek, który ze swoim 100-milionowym społeczeństwem jest ósmym pod względem ludności krajem Azji.

Umowa handlowa UE-Wietnam sprawia, że eksport z Polski do Wietnamu jest prostszy i wolny od ceł. To też ciekawe miejsce dla inwestycji produkcyjnych z uwagi na członkostwo Wietnamu w wielostronnych umowach handlowych RCEP i CPTPP i obowiązujące porozumienie (FTA) z Unią Europejską.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do udziału w konferencji online, która odbędzie się 14 lutego 2023 r. o godz. 10:00. Eksperci, znawcy rynku i szefowie firm podzielą się swoimi doświadczeniami, jak robić biznes w Wietnamie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego 2023 r., a udział w konferencji jest bezpłatny.

Program i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju.

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. i Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

Źródło: Wielkopolski Fundusz Rozwoju, Enterprise Europe Network

Załączniki