Dofinansowanie do udziału w międzynarodowych targach branżowych na Tajwanie

wpis w: Aktualności - pol | 0

W imieniu Taiwan Trade Center Warsaw, przedstawicielstwa Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) w Polsce, zapraszamy do udziału w targach branżowych organizowanych na Tajwanie.

Najważniejsze w Azji targi B2B skierowane do profesjonalistów z branży rowerowej ponad 1,2 tys. wystawców.

Tajwan zajmuje wysokie miejsce w rankingu krajów produkujących łodzie i jachty luksusowe, dlatego rodzime targi tej branży cieszą się ogromną popularnością.

Jedne z największych targów części samochodowych w Azji. W 2019 r. odwiedziło je ponad 7 tys. gości z zagranicy.

To drugie w Azji a trzecie co do wielkości targi branży elementów złącznych na świecie, a Tajwan to trzeci na świecie producent i eksporter w tej branży. Tegoroczna rekordowa edycja zgromadzi 430 wystawców na 1150 stoiskach. Oprócz targów, które odbywają się w  bezpośrednim sąsiedztwie klastra przemysłowego i fabryk elementów złącznych (700 firm) organizator oferuje seminaria i konferencje towarzyszące oraz spotkania B2B.

Jedne z najważniejszych na świecie targów ICT, gdzie marki rozpoznawane na całym świecie wspólnie z startupami prezentują swoje najlepsze produkty. O randze targów świadczą dane z ubiegłorocznej edycji – 1685 wystawców z 30 krajów, 42,5 tys. zagranicznych odwiedzających ze 171 krajów, ponad 1,7 tys. światowych mediów relacjonujących targi, ponad 150 prezentacji i prelekcji, a także ponad 1100 spotkań B2B.

W programie targów premiery produktów kosmetycznych, indywidualne spotkania B2B oraz seminaria.

Więcej informacji: link.
https://warsaw.taiwantrade.com

TAITRA to niedochodowa organizacja z siedzibą na Tajwanie finansowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe. Jej zadaniem jest wspieranie wymiany handlowej Tajwanu z krajami na całym świecie oraz pomoc w organizowaniu targów, misji i innych wydarzeń handlowych.

Źródło: PARP