„Dobry Wzór”. Weź udział w konkursie na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi

wpis w: Aktualności - pol | 0

Ruszyła XXVII edycja konkursu, w którym Instytut Wzornictwa Przemysłowego nagrodzi produkty i usługi wyróżniające się najlepszym projektem i wysoką jakością wzornictwa. Patronat nad konkursem, podobnie jak w ubiegłym roku, objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, jej przedstawiciel zasiądzie także w jury konkursu. Zaproszone firmy mogą potwierdzić udział w konkursie do 26 czerwca br.

„Dobry Wzór” to prestiżowy i jeden z najstarszych konkursów wzorniczych w Polsce, który ma na celu promocję najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku. Ideą konkursu jest pokazanie designu jako narzędzia budowania przewagi konkurencyjnej.

Nagrody przyznawane przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego oraz przedstawicieli projektantów i producentów są przepustką do rynkowego sukcesu i gwarancją wysokiej jakości designu.

Produkt lub usługę można zgłosić do jednej z 9 sfer: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały, transport i komunikacja oraz moda i akcesoria.

Jednym z laureatów zeszłorocznej edycji konkursu była firma rodzinna Don-Kwiat z miejscowości Podlesie. Nagrodzone ozdobne osłonki na doniczki POPPY, powstały dzięki wsparciu z funduszy unijnych udzielonym przez PARP w konkursie „Wzór na konkurencję” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Więcej informacji: www.dobrywzor.com.pl.

Źródło: PARP