DMEA 2019 – giełda kooperacyjna dla branży rozwiązań IT w opiece zdrowotnej (11 kwietnia 2019 r., Berlin)

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas wiodących w Europie targów dedykowanych IT w medycynie, DMEA – Connecting Digital Health, które odbędą się w Berlinie w dniu 11 kwietnia 2019 r.

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli firm, uczelni i instytutów badawczych poszukujących lub oferujących innowacyjne pomysły w zakresie rozwiązań IT dla opieki zdrowotnej.

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny pod warunkiem umówienia min. dwóch spotkań w systemie b2b, w przeciwnym razie koszt udziału wynosi 55 Euro (koszt jednodniowej wejściówki na DMEA 2019). Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

Więcej: Strona wydarzenia

Więcej informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann (slawomir_biedermann@parp.gov.pl).

Źródło: PARP