Brasil Investment Forum (BIF 2021) – 31 maja – 1 czerwca 2021 r.

 

W dniach 31 maja – 1 czerwca br. odbędzie się Brasil Investment Forum (BIF 2021), którego celem jest zaprezentowanie możliwości inwestowania w tym państwie. BIF jest największym w Ameryce Łacińskiej wydarzeniem związanym z przyciąganiem inwestycji.

 

Wezmą w nim udział zarówno przedstawiciele władz, jak i sektora prywatnego – przedstawiciele międzynarodowych firm z najwyższego szczebla. Będzie możliwość obejrzenia prezentacji projektów publicznych i prywatnych szukających inwestorów, a także uczestnictwa w sesjach networkingowych między uczestnikami.

Podczas tej edycji BIF szczególna uwaga będzie poświęcona możliwościom inwestycyjnym w sektorach strategicznych, takich jak: agrobiznes, energia, infrastruktura, innowacje, zdrowie i technologie.

Będzie też okazja zapoznać się ze zmianami i reformami przyczyniającymi się do poprawy środowiska biznesowego w Brazylii. Wydarzenie będzie miało format hybrydowy, tak więc możliwy jest udział on-line.

Szczegóły znajdują się na stronie www.brasilinvestmentforum.com

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie proszę o kontakt z organizatorami wg kontaktów zamieszczonych na ww. stronie internetowej lub z Ambasadą Brazylii, z Panią Magdaleną Stefanowicz – Szczygielską, tel. 22 617 48 00, e – mail: secom@varsovia@itamaraty.gov.br, magda.stefanowicz@itamaraty.gov.br lub z Panią Karoliną Jędrzejowką, tel. jw., e – mail: secom@varsovia@itamaraty.gov.br,  karol.jedrzejowska@itamaraty.gov.br

 

Źródło: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii