BIO ASIA Taiwan 2020 (22-26 lipca 2020 r., Tajwan)

W dniach 22-26 lipca 2020 r. w stolicy Tajwanu, Tajpej, odbędzie się międzynarodowa konferencja oraz targi BIO Asia-Taiwan, które zgromadzą przedstawicieli biotechnologii i farmacji oraz inwestorów z Ameryki Północnej, Europy i Azji. ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu.

Jedno z największych spotkań tego typu w Azji, konferencja i wystawa BIO Asia-Tajwan ma przyciągnąć ponad 2000 uczestników z ponad 30 krajów. Pięciodniowe wydarzenie to możliwość uczestniczenia w prezentacjach firm z Azji i całego świata, spotkaniach BIO One-on-One Partnering, seminariach i warsztatach oraz wystawie obejmującej ponad 1700 stoisk 600 firm.

Targi BIO Asia-Taiwan to niepowtarzalna okazja do:

  • znalezienia potencjalnych klientów,
  • nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych z partnerami z Tajwanu,
  • promocji własnej marki na rynku tajwańskim,
  • poznania trendów rządzących tajwańską branżą biotechnologiczną.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Tajpej oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnej prezentacji swoich usług i produktów na stoisku w ramach pawilonu narodowego. Całkowita powierzchnia pawilonu to 36 m2.


Film promocyjny wydarzenia pod linkiem.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Targach oraz wszelkich pytań o szczegóły uczestnictwa, prosimy o kontakt z ZBH Tajpej:

Dodatkowe informacje w załączniku.

Strona organizatora: https://bioasiataiwan.com/en

Ważne: Z uwagi na sytuację epidemiologiczną na Tajwanie i w pozostałych częściach świata data wydarzenia zostanie ostatecznie potwierdzona przez organizatora w maju br.

Źródło: PAIH