BIO ASIA Taiwan 2019 (24-28 lipca 2019 r., Tajpej)

W dniach 24-28 lipca 2019 r. w stolicy Tajwanu, Tajpej, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja oraz Targi Bio Asia Taiwan, które zgromadzą przedstawicieli biotechnologii i farmacji oraz inwestorów z Ameryki Północnej, Europy i Azji. ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu.

Jedno z największych spotkań tego typu w Azji, konferencja i wystawa BIO Azja-Tajwan ma przyciągnąć ponad 1500 uczestników z ponad 25 krajów reprezentujących usługi biomedyczne, farmaceutyczne, genomiczne, biotechnologiczne, sprzęt i instrumenty, badania naukowe, produkty kosmetologiczne i opiekę zdrowotną opartą na biologii.

Pięciodniowe wydarzenie to możliwość uczestniczenia w prezentacjach firm z Azji i całego świata, spotkaniach BIO One-on-One Partnering, seminariach i warsztatach oraz wystawie obejmującej ponad 1700 stoisk z ponad 600 firm.
Nowość w 2019 r. – Konferencja i wystawa BIO Azja-Tajwan będą promować partnerstwo i prowadzić rozmowy za pośrednictwem BIO One-on-One Partnering dla osób poszukujących możliwości uzyskiwania licencji z międzynarodowymi korporacjami. System BIO One-on-One Partnering ułatwia wyszukiwanie i identyfikację potencjalnych partnerów oraz żądanie spotkań z innymi osobami, które chcą nawiązać współpracę w zakresie odkrywania i opracowywania ofert.

Blok tematyczny „Biotech jako kolejny silnik wzrostu dla Azji” BIO Asia-Taiwan pokaże przewagę cyfrową Tajwanu w tym sektorze i wyróżni biotechnologię i farmaceutyki, urządzenia medyczne, medycynę precyzyjną, a także aplikacje AI, technologie ICT i IoT oraz opiekę zdrowotną / inwestycje medyczne.
Zagraniczne Biuro Handlowe w Tajpej oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnej prezentacji swoich usług i produktów na stoisku podczas wydarzenia.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Targach oraz wszelkich pytań o szczegóły uczestnictwa, prosimy o kontakt z ZBH Tajpej:

Michalina Jendrzejczyk

Kierownik

e-mail: michalina.jendrzejczyk@paih.gov.pl

tel.: +886 909 802 585, +886 2 2722 0338

Źródło: PAIH