Bezpłatne webinary z ekspertami KIG. Zapytaj ekspertów o arbitraż i marketing online

wpis w: Aktualności - pol | 0

W czasie epidemii nie możemy spotkać się na sali sądowej, za to bardzo dobrze sprawdza się arbitraż w formie wideokonferencji. Internet jest także rozwiązaniem dla firm dotychczas działających poza siecią – przedsiębiorcy przenoszą swoje biznesy do Internetu lub szerzej korzystają z narzędzi marketingowych online. Eksperci związani z Krajową Izbą Gospodarczą poprowadzą pod koniec kwietnia bezpłatne webinary dla przedsiębiorców na platformie pytajeksperta.pl. Liczba miejsc ograniczona. KIG jest patronem projektu.

Arbitraż w sieci

28 kwietnia 2020 r. o godz. 13.00 odbędzie się webinar „Zastosowanie nowych technologii w postępowaniu arbitrażowym – alternatywne formy rozstrzygania sporów w czasach COVID”.
Szkolenie poprowadzą Agnieszka Durlik – Dyrektor Generalny Sądu Arbitrażowego przy KIG oraz Agnieszka Grabowska-Łysyszyn – Zastępca Dyrektora Generalnego Sądu Arbitrażowego przy KIG.

Od początku kwietnia rozprawy w Sądzie Arbitrażowym przy KIG odbywają się online i są połączone z wideokonferencją zamiast w formie tradycyjnego posiedzenia. Sąd Arbitrażowy przy KIG jest przygotowany technicznie do przeprowadzania rozpraw w sposób bezpieczny, w formie audio i audiowideo. W tej formule prowadzone są zarówno postępowania już rozpoczęte, jak i nowe.

Rejestracja na webinar tutaj.

Jak efektywnie wydawać na reklamę online?

Kiedyś mówiono, że połowa wydatków na reklamę jest marnowana, sęk tylko w tym, że nie wiadomo która to połowa. Obecnie już nie ma takich dylematów, ponieważ marketingowcy mają do dyspozycji wiele przydatnych narzędzi, które pozwalają na kontrolę wydanych pieniędzy.

30 kwietnia o godz. 13.00 Łukasz Kępiński, założyciel agencji kreatywnej Tears of Joy poprowadzi webinar „Działania w digital marketingu w czasach kryzysu, jak mądrze zoptymalizować budżet marketingowy w Internecie”.
Zapisy tutaj.

Oba webinary są dostępne na portalu pytajeksperta.pl. Platforma powstała we współpracy Akademii Leona Koźmińskiego i firmy Senetic. Krajowa Izba Gospodarcza objęła serwis patronatem w ramach swojego autorskiego projektu #SolidarnizBinzesem.

Webinary są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Pytajeksperta.pl

Serwis pytajeksperta.pl udostępnia cykl webinarów – wirtualnych spotkań z ekspertami m.in. z obszarów: prawa pracy, prawa cywilnego i handlowego, transformacji cyfrowej, finansów, płynności firmy i zadłużenia, upadłości, restrukturyzacji, a także podatków. Na pytania uczestników odpowiadają specjaliści Akademii Leona Koźmińskiego, firm, m.in. Microsoft, Lenovo, Veeam, a także Krajowej Izby Gospodarczej.

Spotkania z ekspertami odbywają się online, w kameralnych 20-osobowych grupach. Udział jest prosty: wystarczy wejść na www.pytajeksperta.pl, zapisać się na wybrane spotkanie (formularz zgłoszeniowy). Uczestnicy otrzymają link z dostępem do spotkania. Na koniec – należy dołączyć do spotkania w podanym terminie.

 Źródło: KIG