Back to Business – spotkania online w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2020

wpis w: Aktualności - pol | 0
Zachęcamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej online, która odbywa się w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw i potrwa do 11 grudnia 2020 r.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizowany co roku w Katowicach, tym razem odbędzie się w innej formie. Zamiast kilkudniowej imprezy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza na kilkudniowe serie spotkań online pod hasłem „Back to business”. Celem spotkań jest znalezienie partnerów do różnego rodzaju współpracy: handlowej, technologicznej, produkcyjnej, usługowej, inwestycyjnej, badawczej lub naukowej. Wydarzenia adresowane jest do firm z różnych sektorów gospodarki, w tym do branży IT, technologii medycznych czy Przemysłu 4.0.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Wirtualna giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Spotkania odbywają się online za pośrednictwem portalu internetowego, w którym dokonało się rejestracji na wydarzenie.

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji na wydarzenie wypełniając formularz rejestracyjny na głównej stronie giełdy. Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ofertą firmy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Szczegółowe opisanie profilu działalności jest niezwykle istotne nie tylko dlatego, że zależy od tego zatwierdzenie profilu rejestracyjnego przez organizatora wydarzenia, ale przede wszystkim zwiększa ono szansę na umówienie spotkań b2b z innymi uczestnikami.
  • Po zatwierdzeniu profilu przez organizatora, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • Uczestnicy otrzymują osobisty harmonogram spotkań, który jest dostępny na utworzonym przez firmę koncie. Spotkania online odbywają się poprzez kliknięcie w link dostępny w harmonogramie (rozmówcom automatycznie otwiera się okno transmisji spotkania).
  • sesje spotkań: 23-25 listopada 2020 r. i 9-11 grudnia 2020 r.

 

Rejestracja na spotkania jest możliwa do 10 grudnia 2020 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. spotkań udziela Sławomir Biedermann z ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl.

Źródło: ict.trade.gov.pl