Aktualna sytuacja przedsiębiorstw [ANKIETA CMSG]

wpis w: Aktualności - pol | 0

W imieniu Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej – ekonomicznej grupy eksperckiej powołanej przy Radzie Przedsiębiorczości – bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, która dostępna jest w poniższym linku, najpóźniej do 14 kwietnia 2020 r. do godziny 13.00.

Link do ankiety tutaj.

Ankieta dotyczy bieżącej sytuacji biznesu w Polsce i jego nastrojów wobec sytuacji gospodarczej wywołanej przez koronawirusa.

Pytamy m.in. o kondycję Państwa firm – o płynność finansową, przyczyny aktualnych trudności w prowadzeniu biznesu. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Jest ona oczywiście anonimowa. Z uwagi na bardzo dynamiczne zmiany w otoczeniu ekonomicznym i zmiany legislacyjne, w najbliższych miesiącach będziemy taką ankietę przeprowadzać dwa razy w miesiącu (w połowie i pod koniec miesiąca).

Zebrane dane zostaną poddane szczegółowej, fachowej analizie – posłużą Radzie Przedsiębiorczości i jej poszczególnym członkom do dialogu ze stroną rządową ws. udzielania biznesowi pożądanego wsparcia. Wyniki ankiety będziemy też szeroko komunikować medialnie, aby głos biznesu był możliwie najlepiej słyszalny.

Ankiety są do Państwa rozsyłane ze wszystkich organizacji tworzących Radę Przedsiębiorczości, dlatego jeżeli link do ankiety trafi do Państwa kilkukrotnie, prosimy o wypełnienie ankiety tylko raz. W każdej kolejnej ankiecie będziemy wpisywać datę i godzinę jej zakończenia.

Z przyjemnością podkreślamy, że naszym partnerem naukowym jest Instytut Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zajmujący się m.in. badaniami koniunktury gospodarczej w Polsce już od 30 lat.

Więcej informacji na temat Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej znajdziecie Państwo tutaj.

Źródło: KIG