14 Międzynarodowe Targi i Konkurs Wynalazków i Innowacji INTARG 2021 Online (15-16 czerwca 2021)

 

Zapraszamy na kolejną, 14 edycją Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2021 w formule wirtualnej.

 

Jak co roku, INTARG® 2021 został wsparty przez czołowe polskie, jak również międzynarodowe instytucje i organizacje.  Głównym patronem honorowym oraz głównym partnerem wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Główny patronat międzynarodowy sprawują IFIA, WIIPA, The Patent Magazine.

 

Program INTARG® 2021 Online obejmuje m.in.: konkurs wynalazków z medalami oraz nagrodami wysokiej rangi, przyznawanymi przez międzynarodowe jury, a także patronów i partnerów tego wydarzenia; konferencje, panele dyskusyjne.

W związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym, INTARG® 2021 zostanie zrealizowany w formule online,  przy wykorzystaniu (po raz pierwszy) profesjonalnej platformy online dostosowanej do misji wydarzenia, oferującej– zarówno w części Expo, jak i konferencyjnej tej imprezy – globalny zasięg, interaktywne kanały komunikacyjne (czat, wideo, audio zarówno z komputerów, jak i urządzeń mobilnych) z nieograniczoną liczbą uczestników, kontakt między wystawcami, jurorami i odwiedzającymi z całego świata w przestrzeni wirtualnej. Platforma ta umożliwia spersonalizowaną aranżację stoisk online z szeroką możliwością prezentacji treści i grafiki (filmów, ulotek, zdjęć, itp.).

  • Dostęp do całego wydarzenia na platformie online (stoisk, materiałów, nagrań, video z gali ogłoszenia wyników, itp.) będzie możliwy przez 30 dni od dnia rozpoczęcia imprezy, w tym w dniach 15 i 16 z funkcją live.
  • Bogaty materiał z wydarzenia, katalog, video z gali ogłoszenia wyników, informacje o wystawcach, ich ofercie, wynikach konkursu, itp. będzie zaprezentowany na stronie internetowej Wydarzenia do kwietnia 2022 (od maja nowy, lepszy jej wygląd i funkcjonalność)
  • Promocja wydarzenia będzie realizowana również na Facebooku organizatorów, jak również fanpage’ach patronów i partnerów Targów.

 Więcej o wydarzeniu: 14 Międzynarodowe Targi i Konkurs Wynalazków i Innowacji INTARG 2021 Online