Start rekrutacji na targi WINO 2024

Zapraszamy przedsiębiorstwa z regionu łódzkiego o statusie MŚP do udziału w międzynarodowych targach spożywczych – Targach Polskich Win i Winnic WINO 2024, odbywających się w dniach: 21-23 marca 2024 r. w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z branży spożywczej, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego. Targi dedykowane są m.in. producentom następujących grup produktów:

 • Win gronowych i owocowych
 • Cydrów
 • Piw rzemieślniczych
 • Miodów pitnych
 • Wódek
 • Nalewek i okowit
 • Soków naturalnych (tłoczonych)
 • Serów i pochodnych (w rozumieniu przekąsek do wina/tapas)
 • Mięs i wędlin (w rozumieniu przekąsek do wina/tapas)
 • Suszonych owoców (w rozumieniu przekąsek do wina)
 • Sprzętów około winiarskich – producenci/dystrybutorzy butelek, etykiet, korków etc.

Targi WINO otwierają możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych, nie tylko w branży winiarskiej – gośćmi targów są m.in. podmioty z branży HORECA (w tym restauratorzy i branża hotelarska) oraz sklepy specjalistyczne.

Udział w targach pozwala na spotkania z potencjalnymi partnerami, sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych i poznanie nowych trendów w branży HORECA, czy rozwijającej się w Polsce enoturystyce. Targi WINO to także liczne wydarzenia towarzyszące, degustacje, czy sektorowe spotkania eksperckie.

Zainteresowanych wystawiennictwem na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: biznes@lodzkie.pl do 28 lutego 2024 r. do godziny 12:00.

W ramach wyjazdu zapewniamy stoisko wystawiennicze wraz z wyposażeniem.

Ilość miejsc jest ograniczona (max. 10 przedsiębiorstw, po 2 osoby z danego przedsiębiorstwa), z zastrzeżeniem zasady wynikającej z charakteru targów, iż min 50 % wystawców powinni stanowić producenci win. O kwalifikacji decyduje spełnienie kryteriów formalnych i merytorycznych, a wszelkie informacje nt. zasad i przebiegu rekrutacji dostępne są w „Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa przedsiębiorstw z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego w targach branży spożywczej Targi Polskich Win i Winnic WINO 2024”.

Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Województwa Łódzkiego, a uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:
Małgorzata Neuman, e-mail: malgorzata.neuman@lodzkie.pl, tel. 42 663 34 60
Michał Antczak, e-mail: michal.antczak@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99

>>Pliki do pobrania<<

*Przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego prosimy o precyzyjne określenie kategorii produktów (pkt. 7 formularza), w ramach których planujecie Państwo aplikować. Jeśli produkt nie występuje na liście należy dodać go w tabeli zgłoszeniowej, po uprzedniej konsultacji z organizatorem Targów (MTP sp. z o. o.) w zakresie dopuszczenia do wystawiennictwa proponowanego produktu.